Shaqiri “ekzekuton” Serbinë

Vetëm 20 minuta dhe Shaqiri ka kaluar në epërsi Zvicrën kundër Serisë.

Llogaritë për të dyja skuadrat janë të thjeshta. Helvetët mund të marrin një biletë për në fazën tjetër të kompeticionin edhe nëse barazojnë, edhe nëse fitojnë. Në krahun tjetër, serbëve u bën punë vetëm 3 pikëshi.

Te zviceranët e nisin nga minuta e parë Shaqiri dhe Xhaka. Më poshtë keni titullarët.

About Redaksia

Check Also

Dosja e McGonigal/ Noka: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda mes tyre

Flamur Noka lexoi një tjetër dokument që sipas tij i përket dosjes së ish-agjentit Charles …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *