Berisha: Ta harrojnë se do të më ndalin për fjalën e lirë! Beteja e opozitës do të vijojë!

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi se, nuk do të ndalet për fjalën e lirë. Në një komunikim për gazetarët pas daljes nga SPAK, Berisha tha se, beteja e opozitës do të vijojë.

“Tani që thua ti, ajo është një masë staliniste që tregon frikën dhe tmerrin e regjimit nga fjala e Berishës. Sa i përket komunikimit, po më dolën para gazetarët, harroje se do të ndalem për fjalën e lirë.”, tha ai.

Duke u ndalur tek e ardhmja e opozitës, Berisha shtoi se, “opozita ecën në fitore të sigurt”!

About Redaksia

Check Also

Berisha publikon të dhënat: Ja sa herë e ka kaluar kufirin Olsi Rama me makinën e drogës!

Kreu i opozitës, Sali Berisha në fjalën e tij para mbështetësve në tubimin në “Rrugën …