Ekonomi

Arrestohet ish-drejtori i Burgut Lushnje

Ish-drejtori i Burgut të Kosovës në Lushnjë ka përfunduar në pranga pasi ishte në kërkim dhe i dënuar me 1 vit e 4 muaj burg. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë, në vijim të punës për kapjen e shtetasve në kërkim dhe vënien e tyre përpara …

Read More »