Berisha nxjerr videon: Kryetari i PS Elbasan, bandit i Taulant Ballës, masakron me grushte rojën e shkollës

Kryetari i PD, Sali Berisha shkruan në një postim në Facebook se, “kryetari PS Elbasan, Durim Koçi bandit i Taulant Bego Jaris, masakron me grushta rojen 70 vjeçar të shkollës 9 vjeçare “Qamil Guranjaku”! Krim i shëmtuar! #sb”.

Koçi nuk është një emër i panjohur për policinë e Elbasanit, pasi ai është kallëzuar edhe më herët për disa çështje të tjera.

Policia e ka proceduar në gjendje të lirë pasi ai është mik me Taulant Ballën dhe me shefat e policisë në Elbasan.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Goditja e fundit votës së shqiptarëve u jepet nga kriminelët e SKAP-it

Qytetarët janë mbledhur serish në ditën 194 të protestës në mbështetje të liderit të opozitës …