Banditët e policisë me kapuçë rrëmbejnë dhe dhunojnë protestuesit paqësorë

Protesta e zhvilluar sot nga opozita ishte e qetë dhe u mbyll pa incidente nga protestuesit, derisa banditët e policisë me kapuçë të porositur nga qeveria dhe të infiltruar mes protestuesve, zbritën në turmë për të intimiduar qytetarët të cilët po shpërndaheshin qetësisht.

Siç shikohet dhe në videot e mëposhtme, grupi i infiltruar sulmon protestuesit paqësor të opozitës.

Njëri prej tyre është rrëmbyer dhe dhunuar nga kapuçonët e policië vetëm pse ka kërkuar që të mos dhunohet njëri prej protestuesve.

About Redaksia

Check Also

Inceneratori i Tiranës/ Berisha: Dumani lëshoi 9 mandate, që të gjithë në arrati, sepse u mori gjobën!

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka hedhur akuza të ashpra ndaj kreut të SAK, …