Tronditet Korça, vritet me armë një person pranë një hoteli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës. Një persona është varër me armënë rrethana ende të paditura. Burime nga policia thanë se, ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 10.

Viktima është një burrë, ndërsa ngjarja ka ndodhur në afërsi të një hoteli.

About Redaksia

Check Also

Ambasadori Alistair King-Smith mori shpifjen e Lulzim Bashës dhe e përcolli si të vërtetë te qeveria e tij

Lideri i opozitës, Sali Berisha i është përgjigjur ambasadorit britanik në Tiranë, Alistair King-Smith, duke …