Video e krimit që tronditi Pogradecin/ Berisha: Kriminelët e partisë dhe narko-policia janë bashkë

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar për krimin që tronditi pak ditë më parë qytetin e Pogradecit, pas përplasjes së armatosur që la të plagosur Alted Olldashin.

Berisha shkruan se kriminelët e partisë dhe narko-policia janë bashkë në krim.

Reagimi

Kriminelët e partisë dhe narko-policia në Pogradec janë bashkë në krim! Ndiqeni sipas dëshirës videon.

About Redaksia

Check Also

Ambasadori Alistair King-Smith mori shpifjen e Lulzim Bashës dhe e përcolli si të vërtetë te qeveria e tij

Lideri i opozitës, Sali Berisha i është përgjigjur ambasadorit britanik në Tiranë, Alistair King-Smith, duke …