Gafa e radhës…

Lulit i doli gjumi sot dhe u shfaq aktiv në Kuvend duke bllokuar edhe foltoren dhe për këtë u përjashtua nga seanca prej kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla.

Më pas Basha foli në oborr për mediat, por sërish u bë meme.

Ai bëri gafën e radhës, duke bërë të qeshin gazetarët dhe më pas edhe mediat sociale.

 

About Redaksia

Check Also

Ambasadori Alistair King-Smith mori shpifjen e Lulzim Bashës dhe e përcolli si të vërtetë te qeveria e tij

Lideri i opozitës, Sali Berisha i është përgjigjur ambasadorit britanik në Tiranë, Alistair King-Smith, duke …