Tragjedia me 7 emigrantë të vdekur, akuzë regjimit të Ramës

Një aksident tragjik ka ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë- Përmet, ku tetë persona kanë humbur jetën pasi mjeti ku udhëtonin ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në anë të lumit Vjosë.

Nga aksidenti kanë humbur jetën shoferi nga Shkodra dhe shtatë klandestinë që ndodheshin në makinën, e bërë copash pas përplasjes.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:00 në afërsi të fshatit Kuqar, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit tip Benz nga drejtuesi.

About Krye Redaktor

Check Also

Berisha publikon të dhënat: Ja sa herë e ka kaluar kufirin Olsi Rama me makinën e drogës!

Kreu i opozitës, Sali Berisha në fjalën e tij para mbështetësve në tubimin në “Rrugën …