Berisha: Gëzuar Fitër Bajramin! Sjelltë paqe, begati, prosperitet dhe dinjitet!

Kryetari i PD, Sali Berisha uroi shqiptarët me rastin e ditës së Fitër Bajramit. Berisha ju uron besimtarëve myslimanë qe, begati, prosperitet dhe dinjitet!

Maszhi i urimit

Gëzuar Fitër Bajramin.

Të dashur miq, besimtarëve myslimanë dhe veçanërisht atyre që agjëruan, ju uroj Gëzuar Fitër Bajramin.

Zoti Mëshirëplotë ua pranoftë sakrificat dhe lutjet, sjelltë në familjet tuaja paqe, begati, si dhe për vatrën tonë të përbashkët, Shqipërinë, lehtësim të vështirësive, prosperitet e dinjitet.

About Redaksia

Check Also

Shembja me turp e mitit te reformës ne drejtësi, si streha e fundit e narkoshtetit!

Nga Petrit VASILI Reforma ne drejtësi nga një moment transformimi pozitiv i sistemit te drejtësisë …