Banda Balla-Muça vazhdon detyrën/ Berisha: Të dhënat sekrete të shtetit në duart e krimit!

Kryetari i PD, Sali Berisha shkruan në një postim në Facebook se, të dhënat sekrete të shtetit ndodhen në duart e krimit. Berisha shkruan se, banda kriminale Balla-Muça vazhdon detyrën në sektorin e të dhënave më sensitive të shtetit.

Postimi

Bashkëpuntorët e Muços, hajdutët e TIMS, të emëruar jashtë të gjitha kritereve në postet e tyre, vazhdojnë me ‘sukses’ misionin e tyre. Kjo bandë kriminale Balla-Muça vazhdon detyrën në sektorin e të dhënave më sensitive të shtetit. Për më shumë hollësi ju rekomandoj të lexoni investigimin e gazetarit të njohur Almer Toska me titull:

‘Ende në detyrë/ Skandali i TIMS dhe “ekipi i ri” që rekrutoi Ervin Muça në polici, për të marr të dhënat konfidenciale. Publikuar në Timoni.al

https://timoni.al/ende-ne-detyre-skandali-i-tims-dhe…/…

About Redaksia

Check Also

Berisha për “Antena3 CNN”: Balla mik me Coldea, Agaçi ka firmosur kontratën që Coldea të jetë këshilltar i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i cili një javë më parë zbuloi se ish-deputeti …