Video/ Policët civilë kërkojnë të marrin peng të riun, i vjedhin çantën!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një video dhe mesazhin e një qytetari i cili shkruan se, policët civilë u munduan të marrin peng të riun, i kanë vjedhur çantën.

Postimi i kreut të PD, Berisha

Policët civilë, hajdutë kërkojnë të marrin peng të riun!

I vjedhin çantën me çfarë kishte brenda!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital!

Doktor keta polic civila u munduan te marrin peng te riun. Ja hoqem prej duarve. I kane vjedhur canten me karten e identitetit brenda. Ishin 5 cuna dhe 2 goca. Denoj me ashpersine me te madhe pengmarrjen ne tentative te banditeve te narkoshtetit fhe kerkoj te kthejhe urgjentisht çanten e vjedhur!

About Redaksia

Check Also

Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani, dy bileta për Hamburg

Golat e kombëtares këtë europian në Gjermani janë nga ato ngjarje që kur të kujtohen …