Rama-Nikolla, mblidhni budallenjtë!

Nga Petrit VASILI

E nxorën surratin këta bashkehajdutët, që votojnë tek zyra e protokollit të Kuvendit.

Deklarojnë bojkotin e Komisionit Hetimor deputetët e rilindjes.

Këta lëngaraqë, që i perdor Rama si leckë këpucësh. Këta haxhiqamilë qe s’njohin ligj e rregull, këta të shplarë nga karakteri që bëjnë vetgjyqësi politike bojkotojnë, bllokojnë e pengojne me urdhër të kryehajdutit Rama.

Tanimë fytyra doli sheshit.

Shiheni votimin me protokoll gomarllëkun më të madh që Kuvendi ka parë ndonjë herë.

Lindita Nikolla mblidh idiotët!

About Redaksia

Check Also

BE kërkon paratë e vjedhura nga fondit IPARD, PD thirrje fermerëve të ngrihen dhe të vihen në krah të opozicionit

DEKLARATA E ANETARES SE KRYESISE SE PD, MIMOZA HAJDARMATAJ: 33 milionë euro te vjedhura nga …