Foto-lajm, shefi i krimit në burgun e Fierit i dhunuar, ngjarja sekret

Kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar me foto atë që ka ndodhur në burgun e Fierit. “Shefit të Edukimit në burgun e Fierit i kanë çarë kokën! Krimi mbahet i fshehtë” shkruan Berisha.

About Krye Redaktor

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …