Dhunohen për vdekje dy bashkëshortët e moshuar

Një çift të moshuarish janë gjetur të pajetë me shenja dhune në fshatin Bodrishtë Bashkia Dropull.

Burime jo zyrtare thonë se të moshuarit kanë pasur shenja dhune në trup, çka mund të thuhet se bëhet fjalë për krim të ndodhur ndaj tyre.

Të moshuarit janë Kosta Ilia 84 vjeç dhe Kleoniqi Ilia 88 vjeçe.

Policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e këtij krimi makabër.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …