Si Noka zboi Veliajn nga Kuvendi, Berisha nxjerr videon: Këtë meriton hajni!

Kryetari i PD, Sali Berisha, publikoi një video të vitit 2018, ku shihet se si deputeti demokrat, Flamur Noka, dëbon kryebashkiakun Erion Veliaj nga Komisioni i Medias.

“Këtë meriton hajni”, shkruan Berisha.

Në atë kohë, Noka tha se Veliaj nuk ishte i ftuar në komision, ndaj duhej të largohej.

Kujtojmë se opozita ka nisur një seri protestash ndaj Erion Veliajt.

Protesta e radhës do jetë të martën më 7 maj në ora 11.00.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …