Tensionohet situata! Tym dhe flakë para Bashkisë së Tiranës!

Protesta e qytetarëve dhe opozitës përpara Bashkisë së Tiranës është tensionuar që në nisje.

Drejt godinës janë hedhur shashka dhe flakadanë.

Ndërkohë opozita prej kohësh kërkon dorëheqjen e Erion Veliajt për skandalet e shumta në këtë bashki.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …