Në 11 qershor mbahet seanca në Apel për vulën e PD

Gjykata e Apelit ka vendosur më në fund datën e seancës për vulën e PD-së.

Vendimi është bërë publik ditën e sotme. Sipas të dhënave, relatore e kësaj çështje është gjyqtarja Alma Ahmeti.

Pjesë e trupës së gjykatës, Iliba Bezati dhe Elona Toro.

About Redaksia

Check Also

Turizmi është kthyer në mallkim për qytetarët! Rama shpenzon 400 milionë euro në vit për strategjikët e tij

Lideri i opozitës, Sali Berisha ka akuzuar Edi Ramën se e ka kthyer turizmin në …