Rama në Milano me kryehajdutin e Tiranës dhe Taren që ndërton pallate me Veliajn

Rama është shoqëruar në Milano nga kryehajduti i Tiranës si dhe nga Igli Tare që ndërton pallate në Tiranë mr Veliajn. Ashtu si edhe në takimin e Athinës, Rama është shoqëruar nga e gjithë administrata dhe ka qenë mjaft i vaktë. Takimi është shoqëruar me incident ku janë dhunuar një grup të rinjsh, që kërkonin të drejtën e votës për emigrantët.

About Krye Redaktor

Check Also

Berisha: Mafia ndërkombëtare është e tëra në mbështetje të Edi Ramës! Kjo e bën betejën tonë edhe dy herë më jetike

Kryetari i PD, Sali Berisha në fjalën e tij para qytetarëve në tubimin e përnatshëm, …