Manjani-Ramës: Po me “emigrantët” shqiptarë në Dubai kur e ke lënë takimin?

Kryeministri Edi Rama ka nisur një tur takimesh me diasporën shqiptare, ku deri më tani ka mbajtur tubim me emigrantët në Athinë dhe Milano,teksa së shpejti do të shkojë në Londër.

Nisur ngakjo, juristi Ylli Manjani ka ironizuar takimet e Ramës, teksa shkuan në Facebook, se kur e ka lënë takimin me ‘emigrantët’ e Dubait.

“Po me “emigrantët” shqiptarë në Dubai kur e ka lënë takimin Ai?”, shkruan në Facebook Manjani.

Kujtojmë që në Dubai, jetojnë një pjesë e madh e të kërkuarve nga drejtësia shqiptare, pasi vendi ynë nuk ka marrëveshje Ekstradimi me Emiratet e Bashkuara Arabe.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …