Paloka: Të sulmosh Ramën je duke mbrojtur Shqipërinë…

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD Edi Paloka ka komentuar zhvillimet më të fundit pas reportazhit të RAI3 i cili e cilësonte Shqipërinë dhe kreun e qeverisë si të lidhur me narkotrafikun. Të gjitha raportet serioze për Shqipërinë, tha Paloka, e fusin Shqipërinë në listën e vendeve narkoshtet.

“Të sulmosh sot Ramen do të thotë që je pro shqiptarëve dhe jo kundër shqiptarëve”. “Asnjë fakt nuk i bie ne tokë RAI-it”, tha deputeti demokrat.

“Rama është tërbuar pasi nuk e koncepton dot se edhe njerëz që nuk korruptohen në këtrë botë”, tha Paloka duke u shprehur se kreu i qeverisë duhet të japë dorëheqjen”, tha Paloka në Syri tv.

About Redaksia

Check Also

Proçedohet penalisht Tom Doshi