Berisha nxjerr foton: Padrinoja dhe narkot e tij!

Kryetari i PD, Sali Berisha publikoi një foto të kryeministrit Edi Rama me socialistët Damian Gjiknuri dhe Ulsi Manja.

“Padrino dhe narkot e tij!”, shkruan Berisha.

Kryetari i PD ka denoncuar i pari krijimin në Shqipëri të të parit narkoshtet në Europë.

Por tani gjithmonë e më shumë janë mediat ndërkombëtare që po theksojnë se Shqipëria është narkoshtet. Opozita thotë se kreu i këtij narkoshteti është Edi Rama.

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …