Video/ Berisha kujton vizitën historike të Presidentit Bush në Shqipëri, mesazhet…

17 vite më parë vizita historike e Presidentit George W. Bush në Shqipëri me mesazhet e tij epike: “Shqipëria në Nato dhe Kosova e Pavarur”. Mirënjohje dhe nderim për mikun e madh të kombit shqiptar! sb

About Redaksia

Check Also

Berisha: Për aeroportin e Vlorës shqiptarët do paguajnë 300 mijë bileta në vit për pasagjerët që nuk vijnë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, duke folur në tubimin qytetar, akuzoi Edi Ramën se …