Komisioni i Rithemelimit të PD i dërgon Bashës verdiktin për shkarkimin: Deri më 5 janar liro zyrën

Komisioni i përkohshëm i Rithemelimit të PD ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike për t’i dorëzuar ish-kryetarit Lulzim Basha, verdiktin e Kuvendit të 11 Dhjetorit për shkarkimin e tij nga posti.

Belind Këlliçi deklaroi para medieve: Jemi këtu për të bërë një komunikim në lidhje me letër dorëzuar z. Lulzim Basha dhe për dijeni trupit diplomatik në Shqipëri.

Dokumenti i plotë

About Redaksia

Check Also

Protesta, VOA: Opozita në betejë pa kthim në të gjithë vendin

Në Shqipëri, pas muajsh të gjatë përplasjesh në parlament, opozita mblodhi mbrëmjen e së martës …

Leave a Reply