Testin e Covidit për Shkëlzen Berishën Bolino e quan arrestim, sqarimi

Per gjithe miqte e mi qe jane shqetesuar nga shpifja e radhes e “Caro Karlos” ju bej me dije se as jam ndaluar, as jam kontrolluar, dhe as jam shoqeruar ne asnje aeroport! Pergjate tranzitit me eshte dashur te bej nje test covidi i cili ne ndryshim nga rrenat e Karlos rezultoi negativ!

About Redaksia

Check Also

Gazetari italian: Si u zhduk emri i Olsi Ramës nga hetimet e grupit ta kokainës

Gazetari i RAI3, Giorgio Mottola zbuloi se si u arrit te investigimi që ka tronditur …

Leave a Reply