Aksident tragjik në “Rrugën e Kombit”, humb jetën 3-vjeçari dhe babai i tij

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Sipas burimeve të policisë, aksidenti ndodhi në akin rrugor Milot-Rrëshen ku si pasojë ka humbur jetën mjë fëmijë 3-vjeçar dhe baba i tij.

Burime bëjnë me dije se ka ndërruar jetë edhe babai i fëmijës 3-vjeçar i cili humbi jetën në vendngjarje.

Ndërkohë që trupi i pajetë i babait të 3-vjeçarit ndodhet në morgun e Lezhës.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply