Pollo: Akt qesharak i Bashës, selia do t’i kthehet demokratëve të shtunën

Montimi këto ditë i portave dhe i dritareve të blinduara në katin përdhes të selisë së Partisë Demokratike është sa i dënueshëm aq edhe qesharak.
Basha dhe ish zyrtarët do të përgjigjen për këtë.
Por në çdo rast selia duhet t’i kthehet organeve legjitme të PD siç kanë vendosur kuvendi dhe anëtarësia. Jo më vonë se 8 janar!
Të shtunën, 8 janar, ora 12:00 shihemi aty!!

About Redaksia2

Check Also

Sorina Koti: Dje i treguam regjimit forcën tonë! Bashkë do ta çojmë misionin në fund

Deputetja e PD, Sorina Koti, e pranishme në protestën e sotme në mbështetje të kryetarit …

Leave a Reply