Të shtunën ora 12.00 ngrihen demokratët: Jo bunker i pengut, por shtëpi e demokratëve

Te shtunen ne ora 12.00 demokratet do te rimarin shtepine e tyre, seline qe u takkn atyre dhe jo njerezve te Rames. PD do te çlirohet te shtunen nga pengu i Rames.

About Redaksia2

Check Also

Lubonja: Kupola e mafies në Shqipëri është qeveria!

Analisti Fatos Lubonja u shpreh kupola e mafies në Shqipëri është qeveria. I ftuar në …

Leave a Reply