Mercenarët, vrasësi që shoqëron Bashën, denoncimi…

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Nje nga rojet e Lul Kimikut, krimineli socialist, Ardian Myrto!!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor.

personi ne foto eshte 

Ardian Myrto  eksponent i partis Socialist.

i denuar 2011 tentativ vrasje tek kopshti zoologjik.

banues tek liqeni thate

i ndaluar per trafik droge me detyrim paraqitje ne prokurori.

anetar i bandes Lul Braves

trafikon drog ne zonen e Saukut

dhe te shkolla e Saukut ka helmuar femij me drog

About Krye Redaktor

Check Also

VOA: Breshëri bombash molotov ndaj qeverisë dhe Bashkisë, Berisha kërkon qeveri teknike

Disa breshëri bombash molotov drejt selisë së Këshillit të Ministrave, kërkesa këmbëngulëse për largimin e …

Leave a Reply