Dega e PD Britani e Madhe krah Berishës: Nuk e njohim deputetin Lulzim Basha

Pas përjashtimit të liderit historik të PD, Sali Berisha nga Partia Demokratike nga Lulzim Basha ka reaguar dega e Partisë Demokratike në Britaninë e Madhe.

Me anë të një statusi në rrjetin social, kjo degë e quan turp dhe deklarohet kundër përjashtimit të iderit Sali Berisha nga Partia Demokratike.

Mësohet se kryetari i degës në Britani, Naim Hasani ka mbetur i vetëm si mbështetës i Lulzim Bashës, ndërkohë që e gjithë kryesia i ka dalë kundër.

About Redaksia

Check Also

Dosje me prova dhe dokumente drejtësisë amerikane nga Shqipëria për aferën Rama-McGonigal

Sali BERISHA Zhvillimet dramatike në aferën McGonigal, pranimi nga McGonigal i 6 akuzave të lidhura …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *