Ironia therëse e Palokës: Koha për të bërë “karrierë” në partinë e Lulit

Deputeti i PD, Edi Paloka ka ironizuar vendimet e marra nga Lulzim Basha.Duke ju referuar përjashtimeve dhe zëvendësimeve, Paloka me ironi shkruan se, tnai ëhstë koha për të bërë ‘karrierë’ në partinë e Lulit, pasi sa poste janë aq anëtarë ka.

Postimi i Palokës

Koha per te bere “karriere” ne partine e Lulit!

Çdo antar i partise se Lulit, tani do kete edhe post…se aq kane mbetur gjithesej!

 

About Redaksia

Check Also

Korreshi: Gazeta e Meros ngatërron qëllimisht opinionin publik për të justifikuar vdekjen e dy qytetarëve të pafajshëm

Deputeti i PD, Saimir Korreshi ka reaguar pas lajmeve të rreme që ka publikuar mediat …

Leave a Reply