Shkodra sot i dha shuplakën e radhës Lulzim Bravës!

Nga Imelda Aga Kraja 

Si bij, grua e nënë ndihem me fat që jam mes demokratëve të pastër të qytetit tim, mes kontribuesve ndër vite.

Po kalojmë shumë sfida por po ja dalim për një revolucion paqësor, për një opozitë të fuqishme të mundim Ramën e Bashën bashkë.

11 Dhjetori shënoi historinë e partisë demokratike, i tregoi Lulzim Bashës që demokratet e vertetë nuk e duan.

Lulzim Basha është i shkarkuar.

8 janari dëshmoj si kurrë më parë para shqiptarve dhe komunitetit ndërkombëtar se në Shqiperi shteti dhe bandat janë një dhe vetëm një.

Me 8 janar protestuesit paqësor u sulmmuan, u helmuan, u dhunuan nga personi që deri më 25 prill luftuam e punuam që të jetë kryeministri i Shqipërisë, kryeministri im, kryeministri i femijëve tanë!

Maska e Lul Bravës ra!

#partiademokratike

#LDGSh

#AlbanaVokshi

#SaliBerisha

About Redaksia

Check Also

Dita e 1.319, pas 1.318 ditëve të SPAK në luftën kundër… anti-korrupsionit

Nga Nga Gent STRAZIMIRI Ditën e 1.318 të hetimit ndaj Sali Berishës, kryedenoncuesit të korrupsionit të …

Leave a Reply