Berisha publikon videon: Ja si u prit Lul Kimiku nga qytetarët!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon e pritjes që i kishin rezervuar qytetarët sot të shkarkuarit Lulzim Basha, te dega 7 në Tiranë.

“Pritja e Lul Kimikut nga qytetaret!”, shkruan Berisha në Facebook, teksa publikon pamje nga protesta e demokratëve ndaj Bashës, i cili u fut në ambientet e një hoteli.

Qytetarët mbanin në duar edhe pankarta ku shkruhej “Lulzim Brava mashtrues kronik”, “Basha je i shkarkuar”, “Basha ik”!

About Redaksia

Check Also

Revolta të shndërrohet në kryengritje popullore

“RD” Opozita të udhëheqë revoltën që ka bërë bashkë dje të djathtë dhe të majtë. …

Leave a Reply