Grida: Berisha mbledh nja 5 veta, unë dhe Luli mbledhim mijëra

Grida Duma ka folur për situatën në të cilën është gjendur Partia Demokratike kohët e fundit për shkak të protestës së “dhunshme” të Sali Berishës. Sipas Dumës, Berisha është në një mjerim të madh, me disa persona rreth tij dhe demokratë të cilët iu bëri apel të mos keqpqërdoren.

“Unë nuk shikoj dot mjerim më të madh për Sali Berishën se sa ai sot të mbledh 5-10 njerëz. Ka disa njerëz që e bëjnë po shumë pak me qartësi se nuk kanë më asnjë të ardhme e të ardhmen e kanë mbyllur vete jo njeri tjeter.

About Redaksia

Check Also

Veliaj 9.2 milionë euro për Taksën e Arsimit, drejtësia mbyll sytë përpara vjedhjes!

Nga Petrit VASILI Veliaj dhe Bashkia 9.2 milion euro ne 2024 per Taksen e Arsimit, …

Leave a Reply