Për një PD më të fortë, të hapur e më të bashkuar! Nis procesi i riorganizimit të strukrurave në degën 7 Tiranë

Deputetja e PD-së dhe anëtarja e Komisionit të Rithemelimit, Albana Vokshi ka njoftuar nisjen e procesit për riorganizimin e strukturave në degën 7 Tiranë.

‘I mirëpritur cdo demokrat që do të jetë pjesë e ringritjes së PD’, shkruan Vokshi në Facebook.

Postimi i plotë i Albana Vokshit:

Nis procesi i riorganizimit të strukrurave në degën 7 Tiranë.

I mirëpritur çdo demokrat që do të jetë pjesë e ringritjes së PD.

Për një PD më të fortë, lë të hapur e më të bashkuar!

#PDDega7

#pdrithemelim

#PDRiorganizim

Gent Strazimiri

Shpetim Qordja

Malvina Lika

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: 7 raste konkrete se ku fshihen paratë publike të vjedhura të inceneratorit fantazmë të Tiranës

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË NË PD, BELIND KËLLIÇI Të nderuar qytetarë, Jam sot …

Leave a Reply