Foto/ Rama-Basha edhe në Shtëpinë e Zotit flasin me mesazhe me njëri-tjetrin

Edi Rama dhe Lulzim Basha edhe kur janë në Shtëpinë e Zotit nuk ndjekin meshën, por i shkruajnë njëri-tjetrit mesazhe.

Lideri historik i PD, Sali Berisha ka postuar një foto të Bashës dhe Ramës gjatë meshës së përurimit të Arqipeshkvit të ri, Mons. Arjan Dodaj.

“Edhe në Shtëpinë e Zotit në vend të ndjekin meshën, flasin me njeri tjetrin! Zoti i …..!, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Lëvizje që nuk e ka parë vendi për përmbysjen e bando-diktaturës

Kryetari i PD, Sali Berisha ka paralajmëruar sot se lëvizja që do të vijë nga …

Leave a Reply