Kërcënimi para 2 ditësh ndaj Dukës: 60 plumba kokës nëse nuk tërhiqesh brenda 24 orëve

Kreu i Federatës, Armando Duka ka zbardhur kërcënimin ndaj tij dy ditë më parë. Kërcënimi është bërë përmes një mesazhi drejtuar në celularin e tij. “Nëse nuk do të tërhiqesh brenda 24 orëve nga kandidimi, atëhere do të kesh 60 plumba kokës”, shkruhej në mesazh.

Duka tha se kishte investiguar në lidhje me numrin e telefonit. “Numri është përdorur  vetëm një herë”, tha Duka. Po çfarë ka ndodhur 24 orë pas kërcënimit ndaj Dukës? Fiks 24 orë pas këtij kërcënimi, Duka është kërcënuar publikisht nga Veliaj.

 

About Krye Redaktor

Check Also

Zv..Presidenti i RAI i përgjigjet Ramës: Të dielën…

Autori i emisionit në Rai 3 dhe zv/presidenti i televizionit reagon pas akuzave të Ramës… …

Leave a Reply