A e ka thirrur Prokuroria dhe SPAK velinën e bashkisë së Tiranës?

Nga Edi PALOKA

A e ka thërritur ende Prokuroria dhe SPAK, velinën e bashkisë së Tiranës?

Ai eshte personi qe publikisht ka shantazhuar e kercenuar se nuk do te lejoje me asnje menyre rizgjedhjen e kreut aktual te Federates Shqiptare te Futbollit Armando Duka!

Ne se organet e drejtesise nuk veprojne, vertetojne perfundimisht deklaratat e velines se Prokuroria dhe SPAK jane thjeshte qente e sulmit te pushtetit ndaj kundershtareve te tyre!

Po dy te munguarit e medhenj te dites se djeshme; kryeministri dhe ambasadorja e “drejtesise se re”, nuk kane asgje per te thene per skandalin dhe krimin e konsumuar?!

Prite kur te degjojme se dhe Armando Duka eshte shpallur “non grata”!

About Redaksia

Check Also

Zëri i Amerikës: Shpërthimi me 2 viktima ndodhi në biznesin e deputetit socialist

Në Shqipëri, rëndohet bilanci i shpërthimit të ndodhur pasdite pak pas orës 16.00, në një …

Leave a Reply