Berisha sonte në “Opinion”

Ish-Kryeministri Berisha njofton ndjekësit e tij në Facebook se sonte në orën 21:00 do të jetë në “Opinion” me Blendi Fevziun.

Postimi i ish-Kryeministri Berisha në Facebook

Sonte ne Opinion, live ne oren 21:00 me Blendi Fevziun dhe perballe gazetareve:

Redi Shehu
Lorenc Vangjeli
Jonida Shehu
Fatjona Medini

Sipas deshires ju ftoj te na ndiqni! sb

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply