Basha, darkë me ngjala me Ballën dhe Veliajn tek Luca

Biznesmeni mik me Edi Ramën, Gjergj Luca ka bërë bashkë në një darkë te restoranti i tij ‘Fish City’, Lulzim Bashën, Taulant Ballën dhe Erion Veliajn.

Burime për SYRI pohojnë se takimi është bërë para tre javësh në Labinot në vendin e rezervuar për Edi Ramën.

Mesazhi që konfirmon takimin Basha-Balla-Veliaj

Disponohen edhe foto por vendi i takimeve monitorohet me kamera me audio nga vetë Luca.

Ky takim është monitoruar për të qenë edhe Rama në brendësi të bisedës mes të treve.

Takimi, i dyti, pas atij të para disa javëve në një hotel në Tiranë, është në vijim të bashkëpunimit të Lulzim Bashës me Taulant Ballën e Erion Veliajn.

Jo rastësisht Basha dhe Balla janë të lidhur me ‘Toyota Yaris’ dhe një pronar media. /Syri.net

About Redaksia

Check Also

400 mln euro të taksapaguesve për port të ri, porti ekzistues i Durrësit u dha për ndërtim pallatesh

Ndryshimet në buxhetin e shtetit të vitit 2024 parashikojnë që rreth 400 milionë euro të …

Leave a Reply