Simboli i Frontit të opozitës për fitoren më 6 mars

Bujar NISHANI

Simboli dhe logo e frontit opozitar, drejtuar nga kandidatët e PRIMAREVE në Partinë Demokratike për betejën e 6 Marsit!

Ky do të jetë rregjistrimi në KQZ dhe prezantimi në Fletën e Votimit!

Më 6 Mars ti japim përgjigjen e merituar aleancës së Hajnisë & Tradhëtisë, Rama/Basha.

Më 6 Mars, shqiptarët e lirë, të ndershëm e patriotë përballë tenderaxhinjve, të shiturve tek paratë dhe favoret e fëlliqura të pushtetit korruptiv e pengmarrës.
Fitore! 🇦🇱

About Redaksia

Check Also

Vjedhje ordinere/ Si u bë Carlo Bollino komshi me familjen Begeja?

Ditën e sotme në Syri Televizon ka startuar emisioni më i ri investigativ i quajtur ‘Plug’ …

Leave a Reply