Vokshi: Basha ka lënë kauza rrugëve! Koalicioni “Shtëpia e Lirisë” do të sjellë fitoren

Deputetja Albana Vokshi e ftuar në ‘Task Force’ në Syri tv tha se, kandidatët e PD të dalë nga primaret do fitojnë në zgjedhje.

Sipas saj koalicioni ‘Shtëpia e Lirisë’ do të sjellë fitoren për të gjithë demorkatët dhe shqiptarët.

Albana Vokshi: Basha ka lënë kauza rrugëve. Jemi përditë në terren, që kandidatët e primareve të jenë fitues në zgjedhjet e 6 marsit. Ekspertë sugjeruan që të jemi në negociata edhe me aktorë të tjerë.

Koalicioni është tani edhe zyrtarisht, quhet Shtëpia e lirisë, drejtohet nga Partia Demokratike, në bazë edhe të marrëveshjes së nënshkruar, pasi u bë publike nga Noka dhe Braimllari.

About Redaksia

Check Also

Korreshi: Gazeta e Meros ngatërron qëllimisht opinionin publik për të justifikuar vdekjen e dy qytetarëve të pafajshëm

Deputeti i PD, Saimir Korreshi ka reaguar pas lajmeve të rreme që ka publikuar mediat …

Leave a Reply