Bano takime me qytetarë dhe biznese të Lushnjes: Të gjithë e duan këtë ndryshim

Në takimet me qytetarë dhe bizneset e Lushnjes, kandidati për kryetar i Bashkisë së Lushnjes nga koalicioni “Shtëpia e Lirisë”, Elton Bano shprehet optimist dhe i motivuar si një shtysë për ndryshim. Aithotë se, të gjithë e duan këtë ndryshim pas keq qeverisjes socialiste ne këto 9 vite.

“Lushnja kërkon infrastrukturen, investime ne cdo sektor jetik, punesim sidomos per rinine, projekte qe t’i paraprijnë te sotmes dhe te ardhmes.

Është kënaqësi e veçantë t’ju takoj dhe të bisedojmë problematikat e përditshme që padyshim une zotohem ti jap zgjidhje”, shprehet me të pranishmit Z.Bano.

“Bisedimet e sinqerta dhe fakti që ju më shihni si bashkëqytetarin tuaj pa dallime politike më jep shpresën dhe bindjen se ndryshimi po vjen”, thotë Bano.

About Redaksia

Check Also

SHBA nxin Ramën: Korrupsioni dhe paratë e drogës mbizotërojnë në Shqiperi

Një raport i përvitshëm i Departamentit amerikan të Shtetit për Klimën e Investimeve ofron informacion …

Leave a Reply