Bano, takime entuziaste me qytetarët dhe bizneset në Lushnje

“Entuziastë dhe shpresëplotë, bashkë po ecim dita ditës kryelartë drejt ndryshimit. Është kënaqësi dhe motivim për mua kur shtrëngojmë duart për një qëllim, t’i kthejmë bashkinë qytetarëve të Lushnjes”, shprehet kandidati i koalicionit “Shtëpia e lirisë”, Elton Bano.

“Çdo ditë e më shumë më shtohet besimi se qytetarët lushnjarë e kërkojnë ndryshimin për qytetin e tyre.

Në 6 Mars, le të jemi ne ata që vendosim për fatin tonë, për Bashkinë tonë”, shprehet Bano.

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply