Elton Bano vijon takimet: Lushnja nuk e meriton këtë qeverisje ndaj kërkon ndryshim

“Mungesa e investimeve në 12 vjet qeverisje lokale të socialiste dhe në Bashkinë e Lushnjes e kanë bërë këtë qytet të papastër dhe me infrastrukturën mëe të dëmtuar.

Sa herë bëhen zgjedhje ka vetëm premtime dhe më pas qytetarët marrin arrogancën si shpërblim. Lushnja nuk e meriton këtë qeverisje ndaj ajo kërkon ndryshim”, është shprehur kandidati i Koalicionit “Shtëpia e Lirisë”, Elton Bano.

Probleme nga më të ndryshme u ngritën nga banorët e lagjieve të qytetit që kërkonin zgjidhje imediate dhe për këtë fondet nuk mungojnë. 6 marsi do të jetë fitore dhe ndryshim së pari për qytetarët të cilët do të jenë të parët në Bashkinë e tyre.

About Redaksia

Check Also

“Ja ku janë plagët e betejës me horrat”, Noka: Nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, por qeverisë!

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur, Noka, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 …

Leave a Reply