Topalli: Më datë 6 mars shqiptarët do të votojnë “Shtëpinë e Lirisë”

Ish-Kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, me anë të një statusi në Facebook, shkruan se, Basha drejton shoqatë. Topalli thekson se, më datë 6 mars, shqiptarët do të votojnë Shtëpinë e Lirisë.

Postimi i Jozefina Topallit

Deputeti ka te drejten e inisjatives legjislative, pra mund te propozoje nje projekt ligj..

Peticione bejne vetem OJQ e shoqatat.

Sot pame nje deputet (lb) qe nenshkruante nje peticion…. fix siç bejne keta te shoqatave..

Kjo eshte fyerje per vuajtjet 50 vjecare te nje populli.

Kjo eshte po aq qesharake sa dhe rrena se kishte rrezu bustin kur ishte me pantallona te shkurtra ( ne shkurt)…

Tani te presim kur te thote se ishte me pallto kur kaperceu dyert e ambasadave -me shkruante njëri.

Me 6 mars votojme kundra tij.

Me 6 mars votojme Shtepine e Lirise!

About Redaksia

Check Also

Dokumentet/ Porti i Jahteve të Alabar në Durrës na ka kushtuar 415 mln € pa nisur ende

Nga Ola XAMA Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht …

Leave a Reply