Deklarata e fortë e Topallit: Listën e PD në 2017 e ka bërë Basha me Ramën

Ish-Nënkryetarja e PD, Jozefina Topalli deklaroi se, listën e deputetëve të PD në 2017 e kanë bërë bashkë Basha dhe Rama. Topalli e bëri komentin pasi gazetari Peka e pyeti nëse e shikonte Berishën përgjgjës pse ajo nuk ishte në listën e PD në 2017.

“Listen e PD në 2017 Basha e ka bërë me Ramën dhe që nga ajo kohë të gjitha i kanë bërë bashkë”, tha Topalli.

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply