Skandali/ Basha nuk gjen dot as komisionerë, i merr borxh

Nga Grigels MUÇOLLARI

Diskretitim total!

“Selia pa parti” nuk gjen dot komisionerë për qendrat e votimit. Konkretisht në Vorë asnjë nga komisionerët e propozuar nga zyra e Bashës nuk është banues i zonës.

Nuk arrin të gjejë 4-5 simpatizantë të tij për një komision, pale të marrë vota ky karagjoz!

I bëj thirrje atyre pak demokratëve që presin ende që ky të zgjohet, të bashkohen me Shtëpinë e Lirisë dhe të mos diskretitohen nga humbja e radhës!

About Redaksia

Check Also

Burri grabiti 10 mijë metra tokë në bregdet dhe çoi në burg kryebashkiakun, Xhaçka thotë se është e pastër

Teksa sot pritet të votohet në Kuvend për mandatin e Olta Xhaçkës, deputetja socialiste ka …

Leave a Reply