Shehaj: Basha duhet të japë dorëheqjen! Partia Demokratike i takon shumicës

Nga Agron SHEHAJ

Zgjedhjet e 6 Marsit treguan se Basha është pakicë në Partinë Demokratike.

Për këtë arsye, Basha duhet të japë dorëheqje si kryetar i Partisë Demokratike në mënyrë që demokratët të bashkohen.

Partia Demokratike i takon shumicës.

I ftoj të gjithë kolegët dhe demokratët të njohin vullnetin e shumicës në mënyrë që të shmangim përçarjen.

About Redaksia

Check Also

“Ja ku janë plagët e betejës me horrat”, Noka: Nuk duhet t’i vësh flakën Kuvendit, por qeverisë!

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur, Noka, i ftuar në studion e emisionit “Open” në News24 …

Leave a Reply