Rama shpërfill protestat: Ky nuk është populli, por një pakicë e zhurmshme që po keqpërdoret

Kryeministri Edi Rama shpërfill protestat qytetare që kanë shpërthyer në të gjithë vendin. Rama thotë se, ata që po protestojnë në çdo qytet të Shqipërisë nuk janë populli, por një pakicë e zhurmshme në kërkim të rrëmujës.

Kreu i qeverisë shkruan në Tëitter se protestuesit po manipulohen dhe po keqpërdoren nga hijet e të shkuarës.

Postimi
Per ke e njeh doren e nongratave te shpallur e të pashpallur, keto protesta jane nje perpjekje e ulet e te te njejtave hije te se shkuares, per te manipuluar njerezit duke hedhur gurin e fshehur doren! Ky nuk eshte populli, po e njejta pakice e zhurmshme ne kerkim te rremujes!

About Redaksia

Check Also

Kreu i IKMT Durrës me bandat e Bashkisë po ju rrëmbejnë pronat aktivistëve të PD për të bërë ndërtime pa leje

Deklarata e koordinatorit rajonal për Tiranën të PD, Klevis Balliu: Bandat e Bashkisë Durrës pa …

Leave a Reply